מוסך מורשה קיה השלושה ת"א – המקום הבטוח לרכב שלך
היא הביאה לישראל את הסטנדרט הגבוה ביותר. היא עומדת דרך קבע במבחני הבטיחות העולמיים הנוקשים ביותר.
היא שינתה את עולם עיצוב הרכב בעיצובים צעירים, נועזים וחצופים. כולם אוהבים אותה, והיא לא מהססת להחזיר אהבה לכולם.
קאיה, בדגמי פיקאנטו, סול, פורטה ואחרים, נמצאת כאן כדי לרגש אותך. אנחנו כאן כדי לוודא שהיא עושה את זה כמו שצריך.

מוסך מורשה קיה השלושה ת"א הפך מהרגע בו הגיעה המכונית לישראל ל"תעודת הביטוח" של מחזיקי הרכב. אז נכון, בזכות הטכנולוגיה החדשה והרכיבים הטובים והאמידים, תקלות הן כמעט לא חלק מהמשחק כשמדובר ביהלום הקוריאני, אבל כמו כל יהלום, גם את קאיה צריך ללטש מדי פעם, ובדיוק בשביל זה אנחנו פה.

טיפולים, מכירה וקנייה, בדיקות ותיקונים – מוסך מורשה קיה השלושה ת"א הוא הכתובת. עם שלל המחלקות – מכונאות, חשמל, דיאגנוסטיקה, פחחות, צבע ועוד – יש הרבה שאלות ורק תשובה אחת: מוסך קיה השלושה ת"א.

מוסך מורשה קיה השלושה תל אביב גאה להציג צוות מקצועי , מורחב ומיומן שיהפוך כל ביקור במוסך לחוויה מהירה ולא כזאת כואבת. לא בהרגשה, ולא בכיס. מבצעים מדהימים כמו מחירון טיפולים מיוחד הנחה, בדיקת רכב לפני קנייה ללא עלות, שטיפת הרכב עבורך ללא תשלום ועוד …

צוות העובדים שלנו נאמן לאמנה השוכנת ברוח החברה העולמית מהיום היוולדה: שירות אדיב תוך מתן הסבר ופתיחות מלאה על אופן הטיפול והצורך בו; אמינות תוך חיפוש הדרך המהירה ביותר, היעילה ביותר והחסכונית ביותר לטיפול ברכב; מקצועיות מהרגע בו הלקוח נכנס לשערי המוסך ועד לרגע שהוא יוצא.
אז יש ספק, אין ספק – זקוק לשירותי מוסך? אנחנו כאן בשבילך. מוסך מורשה קיה השלושה ת"א.
הדרך הטובה ביותר לפנק את הקאיה שלך.

מרכז שרות השלושה ת"א הינו מוסך מורשה קיה מטעם היבואן טלקאר.
מבנה המוסך הינו מבנה חדש המכיל את המחלקות:
מכונאות, חשמל ומיזוג אוויר , דיאגונסטיקהפחחות וצבע , מחסן חלפי מקורי.
צוות מרכז השרות הינו צוות ותיק ומיומן עם 30 שנות ניסיון ותק ובעלי תעודות הסמכה מטעם משרד התחבורה במכונאות, חשמל, מיזוג אויר, דיאגנוסטיקה פחחות וצבע.