מוסך קיה – מצוינות ללא פשרות

אם גם אתם חשים תסכול ומתח בכל פעם שהקיה שלכם זקוקה לתיקון או טיפול, אתם לא לבד. נושא המוסכים בישראל ורמת האמינות הנמוכה של חלקם נידון חדשות לבקרים, אבל חי ונושם. אך יש תקווה. יש פתרון. קוראים לו מוסך קיה מרכז השלושה – מוסך מורשה בלב תל אביב המציג סטנדרט חדש של שירות ואמינות. המוסך ממוקם ברחוב גולומב בעיר ומציע מספר מחלקות שונות לטיפול בקיה שלכם. כאן תוכלו לאבחן תקלות, לתקן את פח הרכב לאחר תאונה, לבדוק רכב פוטנציאלי לפני רכישה, לערוך בדיקות תקופתיות ועונתיות, לתחזק ולתקן את מערכות החשמל והמיזוג ועוד. במוסך קיה מרכז השלושה תמצאו את כל השירותים תחת קורת גג אחת, הכל תחת אותה הנהלה הדורשת ומקיימת מצוינות ומקצועיות שהיא מעל לכל.

מוסך קיה – משולש האיכות

משולש השירות בו דוגלת הנהלת מרכז השלושה מבוסס על מקצועיות העובדים, שירות הלקוח ואיכות החלפים. ההקפדה על קיצו של יוד בכל אחד מנושאים אלו, היא זו ההופכת את מוסך קיה תל אביב למי שהוא ומה שהוא.

•    מקצועיות העובדים – תהליך בחירת העובדים של מוסך קיה קפדני במיוחד, וכולל דרישות סף גבוהות. קורסים והכשרות לאורך השנים מבטיחים שמירה על רמה מקצועית גבוהה, תוך עדכון בזמן אמת בחידושים ובשינויים בתעשיית הרכב.

•    שירות הלקוח – מוסך קיה חרט על דגלו את מטרת העל: להוציא כל לקוח ולקוח משערי המוסך מרוצה, אחרי שזכה לשירות אדיב, הוגן, חייכני ובעל שקיפות מקסימאלית. כאן לא תשמעו "לא", לא תקבלו סבר פנים זועפות. השירות הוא מעל לכל – זו לא סתם סיסמא, זו דרך חיים.

•    איכות החלפים – הגיע הזמן שתשכחו מהפחדים והתהיות, שכן אצלנו במתחם מוסך קיה תל אביב מאמינים שרק חלפים מקוריים וחדשים יכולים לעשות את העבודה כראוי לאורך זמן. אל תפגעו בקיה שלכם, אל תסתפקו בחלפים משופצים. בטווח הארוך, הם יעלו לכם ביוקר.

מוסך קיה גאה באלפי לקוחותיו הנאמנים והקבועים, שמבינים שלמצוא מוסך אמין ומקצועי, שירותי ובעל מחירים תחרותיים, אינו עניין של מה בכך. אנו מזמינים אתכם להצטרף למשפחת מוסכי מרכז השלושה , ולהעניק לקיה שלכם את הטיפול הטוב ביותר. צוות העובדים ישמח לארח אתכם בכל עת. חג שמח!