תיקון פחחות וצבע – לא כל אחד יודע!

בגולד מוטורס מודיעין, מרכז השירות המורשה לפורד ומאזדה, תוכלו למצוא מחלקת פחחות וצבע לכל סוגי הרכבים, עם טכנולוגיה מהמתקדמות בישראל.

צוות העובדים המקצועיים שלנו, מומחים בכל דגמי מאזדה ופורד ובעלי ניסיון רב שנים, במגוון עצום של רכבים ודגמים נוספים. בגולד מוטורס מודיעין, אנו נותנים פתרון לכל סוגי הרכבים, מתיקוני צבע פשוטים ועד לצבע כללי, כולל החלפת צבע קונטרסטי ופיגמנטים מיוחדים.

צוות העובדים שלנו עובר השתלמויות והכשרות בארץ ובחו"ל, במטרה להכיר דגמים ותתי דגם חדשים, טכניקות מתקדמות, טכנולוגיות חדישות, וכך אנו מוודאים שהצוות צובר ידע נרחב ככל שניתן, בכל סוגי הרכבים ובכל דרך אפשרית, לתיקון רכב שעבר תאונה או פגיעה.

תאונת דרכים או פגיעה ברכב,זו חוויה לא נעימה שמותירה אותנו פעמים רבות מזועזעים ומתוסכלים, זאת מבלי שהוזכר נושא השארת הרכב במוסך לכמה ימים והפגיעה ביכולת שלנו לנוע ולהמשיך את שגרת חיינו.

אנו בגולד מוטורס מודיעין מבינים זאת, ולכן דואגים להעניק לכם שירות מקיף ולהקל עליכם, מרגע התאונה ועד להחזרת הרכב תקין ובטוח לידיכם:

רכב חלופי באופן מיידי – שירות זה ניתן ללא תוספת תשלום וללא קשר להסדר שיש לו עם חברת הביטוח.החזר עבור ההשתתפות העצמית שנגבית מכם כתוצאה מטיפול שלא במוסך הסדר. בגולד מוטורס מודיעין, אנו משווים את עלות ההשתתפות העצמית שיש לכם במוסכי הסדר מטעם חברת הביטוח. בצורה זו, יש לכם אפשרות להנות מאיכות ושירות של מקצוענים וגם לקבל השוואה לתנאים המגיעים לכם מחברת הביטוח.

שינוע חינם – אנו אוספים מכם את הרכב ומחזירים אותו לאחר התיקון, ללא עלות נוספת מצידכם.
מוקד החילוץ והגרירה שלנו זמין לרשותכם 24 שעות ביממה – במקרה תאונה או פגיעה ברכב, התקשרו אלינו ואנו נסדיר עבורכם את כל

התהליך – נגיע לגרור את הרכב ונסייע בכל צורך, כולל טיפול מול סוכן הביטוח.
איכות התיקון וגימור הצבע בסטנדרטים הגבוהים ביותר – לא כל מוסך או פחחיה מגיע לגימור נדרש. בגולד מוטורס מודיעין, אנחנו לא מתפשרים על איכות. בייחוד כאשר מדובר ברכב ובבטיחות שלכם. אצלנו תזכו לקבל רכב לאחר תאונה, כמו חדש.

5 שנים אחריות לכל עבודות הפחחות והצבע.

בקרת איכות – כל רכב שנכנס לתיקון במחלקת פחחות וצבע בגולד מוטורס מודיעין, עובר בדיקת בקרת איכות ניטראלית לבחינת איכות התיקון והצבע.
המומחים של גולד מוטורס מודיעין, מבצעים את צביעת הרכב באמצעות תנור צבע מיוחד ובשימוש בחומרים וצבעים מקוריים בלבד. מחשב מרכיב את תמהיל הצבע הנכון, כדי למנוע הבדלים בגוון ולהוציא כל רכב בצבע אחיד מבלי שניתן יהיה לראות את התיקון שנעשה.

אנו מתמחים בנזקי תאונות, צביעת רכבים, פגיעות פח לכל סוגי הרכבים בכלל, ומומחים בפחחות וצבע לרכבי מאזדה ופורד בפרט. הציוד והמכשור הקיימים אצלנו במרכז השירות גולד מוטורס מודיעין, מהמתקדמים ביותר בענף הרכב בישראל ובעולם.

תיקון לא איכותי ולא מקצועי, בחלפים לא מקוריים, עלול לעלות לכם אחר כך הרבה כסף הן בתיקונים חוזרים והן בירידת ערך הרכב כשתרצו למכור אותו. לכן, חשוב להגיע לתיקון הרכב אצל מקצוענים בעלי ניסיון. בגולד מוטורס מודיעין תקבלו רכב לאחר תאונה, כמו חדש, ותוכלו לחסוך כסף וזמן יקר באופן משמעותי.

להזמנת תיקון לרכב השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם.   נסיעה טובה ובטוחה !